مشاوره جنسی

مشاوره جنسی

ستاره

همین جا تووبلاگتون جواب بدین ممنون...
20ساله

لبه های الت تناسلی من, بزرگه نه..(کوچیکه منظورمه )... تقریبا بالای لبه چپ یه بریدگی 2میلی متری هست که من موندم این از اول اینجوری بوده یا...
اخه دلیلی نیست واسه این شکلی بودنش چون من کاری نکردم من حتی تا چند سال پیش نمیدونستم چه شکلی هست توش وقتی هم که سرک انداختم دیدم این بریدگی هست البنه یه شکلیه که انگار بوده از قبل... حالا چه جوریه ؟ امکانش هست از اول اینطوری باشه؟ شاید تیغ زدنی بریده؟ اخه من خونی ندیدمـ؟ اولین باری که خونو مشاهده کردم هنوز تیغ نزده بودم و واسه پریودم بود.

اگه بریدگی بود که خوب میشد به مرور زمان باید طبیعی باشه برای اطمینان بیشتر به دکتر مراجعه کنید اگه خواستید اصلاح کنید مو رو دیگه از تیغ استفاده نکنید چون عوارض داره

+ نوشته شده در  ساعت 17:46 PM  توسط Dr Mohammad Mehdi Tavana Far  | 

dr sadra

درمورد جواب سوال ختنه ی زنان میتونید به وبسایت بنده مراجعه کنید که مفصلا راجع بهش توضیح دادم. از فلسفه ی ختنه و انواع ختنه تا عوارض و درمان. درضمن جوابی که محسن و سالومه ی عزیز دادند نیزکاملا درست بود.

پس از مورد حمله قرار گرفتن دومین وبسایت،این وبسایت با دومین جدید عرضه میشود

دومین جدید:

www.mynight.tk

www.hotnight.co.nr

www.hotnight.co.cc
+ نوشته شده در  ساعت 9:19 AM  توسط Dr Sadra  | 

جواب ختنه زنان

به علت آنکه دوخته میشود نمی توان تا قبل ازدواج با آنها رابطه داشت برای اطلاعات بیشتر به http://asheghi4u.blogsky.com/?PostID=126 مراجعه کنید

+ نوشته شده در  ساعت 23:29 PM  توسط Dr Mohammad Mehdi Tavana Far  | 

پاسخ

سلام...آیاممکنه دختری بدون اینکه دکتررفته باشه ارتجاعی بودن پرده بکارتشوتشخیص بده اونم بااطمینان....آخه همچین موضوعی باعث شداز دخترموردعلاقم به دلیل شک زیادفاصله بگیرم وکلا قیدازدواجو بزنم[گل]

سلام حلقوی یا هلالی یا ستاره ای یا ... بودن پرده بکارت نشان دهنده شکل سوراخ پرده می باشد و نه خونریزی داشتن یا نداشتن. متاسفانه یک اصطلاح غلط بین افراد جا افتاده و آن هم پرده حلقوی است که به جای پرده ارتجاعی استفاده می شود. پرده حلقوی بسته به اینکه غشایی یا ضخیم باشد ممکن است پاره شود یا نشود و ممکن است خونریزی داشته باشد یا نداشته باشد. اگر پرده غشایی و نازک باشد پاره می شود ولی ممکن است خونریزی نداشته باشد و اگر ضخیم یا گوشتی باشد ممکن است پاره شود یا نشود و ممکن است خونریزی داشته باشد یا نداشته باشد.

پرده بکارت از نظر ضخامت آن به سه دسته نازک غشایی، ضخیم یا گوشتی و نیمه ضخیم تقسیم می شود و از نظر شکل سوراخ نیز ممکن است حلقوی یا هلالی یا ستاره ای یا غربالی یا شیاری یا دو تیکه و ... باشد. بیشترین نوع پرده، غشایی با سوراخ حلقوی می باشد که در رابطه جنسی اسیب می بیند و ممکن است خونریزی نداشته باشد یا در حد چند قطره خونریزی داشته باشد.

پرده بکارت در مدخل یا ورودی واژن یا مجرای تناسلی قرار دارد و با ایجاد فشار مستقیم روی آن یا وارد کردن انگشت یا آلت یا هر شی دیگری به داخل مجرا آسیب می بیند. فشار پا ها به روی هم یا ورزش یا تحریک کلیتوریس یا چوچوله باعث اسیب به پرده نمی شود. گاهی اوقات پرده بکارت در بخشی دچار اسیب می شود و در معاینه کاملا مشخص می شود این اسیب یا پارگی جزیی ناشی از رابطه جنسی نمی باشد. اگر فردی پرده بکارت اسیب دیده خود را ترمیم نماید خواه این ترمیم با جراحی یا روش دیگری  (برخی افراد سودجو از واژه لیزر برای جراحی خود استفاده می کنند) صورت گیرد در معاینه کاملا مشخص می باشد که پرده آسیب دیده و سپس ترمیم شده است.

نکته دیگری که لازم است بیان کنم اینکه پرده بکارت ارتجاعی در معاینه قابل تشخیص نیست یعنی نمی توان با اطمینان گفت پرده ای ارتجاعی می باشد ولی بعد از برقراری رابطه جنسی اگر پرده معاینه شود می توان با قطعیت تشخیص ارتجاعی بودن را داد.

در روابط جنسی بدون دخول اگر الت تناسلی مرد روی الت تناسلی دختر فشاری بیاورد می تواند باعث اسیب به پرده شود و لذا رابطه جنسی بدون دخول بصورت لاپایی ممکن است باعث اسیب پرده شود. در سکس از مقعد اگر الت مرد وارد مقعد زن شود و فشاری به پرده نیاید باعث آسیب به پرده نمی شود هر چند خود عوارض دیگری دارد که قبلا و در مطالب دیگر بحث شده است. در سکس از پشت اگر الت تناسلی مرد به جای ورود به مقعد به روی پرده فشار آورد می تواند باعث آسیب پرده شود.

نکته اصلی که بارها در مورد پرده بکارت به ان اشاره کرده ام و لازم می دانم بازهم تاکید کنم این است که داشتن پرده بکارت دلیل بر نجابت و پاکی دختر نیست و نداشتن آن نیز دلیل بی نجابتی و نا پاکی او نیست. پرده بکارت می تواند بر اثر یک کنجکاوی و یا یک حادثه از بین رفته باشد و یا اسیب دیده باشد ولی نجابت و پاکی یک دختر با یک حادثه یا کنجکاوی از بین نمی رود و همیشه با اوست.

جمله ای از یک شخصیت غربی در مورد پرده بکارت خوانده ام که بد نیست شما نیز بدانید. او معتقد است پرده بکارت زندانی است که برخی از زنان با ازدواج از قید آن رها می شوند تا در آغوش هر کس بخواهند بدون دغدغه بخوابند.

عاملی که یک زن را از این قبیل رفتارها باز می دارد نجابت و پاکی طینت است که در این دوران گوهر با ارزشی است و نباید این گوهر با ارزش را با معیار نادرست  داشتن یا نداشتن پرده بکارت سنجید.

+ نوشته شده در  ساعت 20:58 PM  توسط Dr Mohammad Mehdi Tavana Far  | 

اخطار

لطفا آدرس نذارید چون من نمی تونم به این وب اون وب سر بزنم شرمنده

+ نوشته شده در  ساعت 17:17 PM  توسط Dr Mohammad Mehdi Tavana Far  | 

جواب

خانم هیوا شما باید از دیدن چیز هایی که باعث تحرکت میشه باید جدا خودداری کنین چون باعث میشه د رزندگی زناشویی آیندت مشکل خیلی بزرگی پیدا کنی

در قدم اول نباید اصلا بهش فکر کنی چون باعث تحریک دوباره میشه

در قدم دوم نباید صحنه ها وچیز های محرک باید از خودت دور کنی چون یه اراده خیلی قوی میخواد و من با اینم مشکل روبرو شدم و خدا را شکر ترک کردم

+ نوشته شده در  ساعت 12:40 PM  توسط Dr Mohammad Mehdi Tavana Far  | 

چگونگی اطلاع از بارداری

 

سریعترین آزمایش یا روش برای مشخص شدن بارداری بعد از نزدیکی چه زمانی است!

-با  آزمایش خون حدود 3 روز بعد از رابطه جنسی.(دقیق ترین روش)

-آزمایش ادرار حدود 10 تا 12 روز بعد از رابطه جنسی و لقاح

-استفاده از آزمایش  تست خانگی(بی بی جک) حدود۲۰تا۲۲ روز بعد از رابطه جنسی

+ نوشته شده در  ساعت 20:39 PM  توسط Dr Mohammad Mehdi Tavana Far  | 

ماده ضعیف کننده اسپرم

تحقیقات بسیاری نشان داده است بیسفنول A می‌تواند باعث ایجاد اختلال در باروری مردانه و رشد مغزی جنین و نوزادان شود.

 

نتایج تحقیقات جدید حاکی از آن است که بیسفنول A بر کیفیت و غلظت اسپرم هم تاثیر می‌گذارد. بیسفنول A ترکیبی شیمیایی است که برای نرم کردن پلی‌استر و به حالت مایع درآوردن آن مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 از این ماده شیمیایی در بسیاری از ظروف موادغذایی و نوشیدنی‌ها به ویژه شیشه شیر و اسباب‌بازی‌های دندانی کودکان استفاده می‌شود.

 

تحقیقات انجام شده روی 514 کارگر چینی نشان داده کسانی که میزان این ماده در ادرار آنها بالاست کیفیت اسپرم آنها پایین است و میزان غلظت اسپرم آنها 3 برابر کمتر از سایرین است

 

+ نوشته شده در  ساعت 9:44 AM  توسط Dr Mohammad Mehdi Tavana Far  | 

رابطه زناشویی دردناک

مقاربت دردناک یکی از شکایات شایع خانم‌هایی است که در اوایل ازدواج‌شان به متخصص زنان و زایمان مراجعه می‌کنند.

 دلایل مختلفی برای چنین تجربه دردناکی وجود دارد که به برخی از آنها و راه‌حل‌‌هایش اشاره می‌کنم...

تنگی پرده بکارت یکی از مسایلی است که خانم‌ها را به سمت تجربه دردناک هنگام رابطه زناشویی می‌کشاند.
تاکید ما و توصیه به اینکه حتما همه خانم‌ها قبل از ازدواج و عقد برای مشاوره و معاینه به متخصص زنان مراجعه کنند تا تحت معاینه قرار گیرند، در اینجا باز هم نمود پیدا می‌کند. من توصیه می‌کنم که همه دخترخانم‌ها این توصیه‌ را جدی بگیرند.

در معاینه، نوع پرده بکارت فرد مشخص و برخی مشکلات احتمالی دستگاه تناسلی که می‌تواند مشکل‌ساز شود، شناخته و درمان می‌شوند. امکان دارد نوع پرده بکارت حلقوی باشد و پس از تماس جنسی هیچ خون‌ریزی‌ای از آن دیده نشود.

چه بسیار خانواده‌هایی که تنها به دلیل همین مورد، دچار کشمکش‌هایی می‌شوند و‌ آرزو می‌کنند ای کاش توصیه‌های ما را جدی می‌گرفتند و قبل از عقد، گواهی سلامت تناسلی دریافت می‌کردند. گذشته از این مورد چه بسیارند خانم‌هایی که تا سال‌ها از مشکل واژینیسموس خود بی‌اطلاع می‌مانند و به دلیل شرم و حیا از بیان این مشکل به پزشک با این ناراحتی زندگی می‌کنند. متاسفانه گاهی خانم‌هایی مراجعه می‌کنند که رابطه زناشویی‌شان سرد شده و هیچ لذتی از رابطه جنسی نبرده‌اند و گاهی تا مرز طلاق پیش رفته‌اند. پس می‌توان تاکید دوباره کرد که بسیاری از مشکلات را می‌توان با یک معاینه ساده حل کرد.

مشکل دوم، وستیبولیت یا همان التهاب و تورم در قسمت تناسلی است. این تورم به راحتی با معاینه تشخیص داده و درمان می‌شود.

مشکل سوم، آندومتریوز است. در این حالت نقاط متعددی داخل لگن هستند که هنگام قاعدگی دچار خون‌ریزی می‌شوند. دردهای لگنی، احتمال نازایی و امکان مقاربت‌های دردناک و درد شدید لگن هنگام تماس جنسی در این افراد دیده می‌شود.

مشکل چهارم، واژینیسموس است. در این مشکل، خانم‌ها به‌خاطر آنچه از تجربیات بد و غیرواقعی شنیده‌اند یا ترس‌هایی که دلایل مختلف دارند، هنگام تماس دست پزشک یا ماما با ناحیه تناسلی‌شان هنگام معاینه یا هنگام رابطه زناشویی، همه عضلات ورودی مدخل را منقبض می‌کنند و این اسپاسم شدید مانع برقراری رابطه می‌شود.

حتی پزشکان هم برای معاینه این افراد با مشکل مواجه می‌شوند. بالا بردن آگاهی این خانم‌ها و اطمینان دادن به اینکه خطری متوجه‌شان نیست به‌علاوه تجویز داروهای بی‌حس‌کننده و حتی تزریق بوتاکس (همان دارویی که برای رفع چین‌و‌چروک تزریق می‌شود) در قسمت پرینه می‌تواند به شل شدن عضلات آن ناحیه منجر شود و زوجین می‌توانند رابطه زناشویی لذت‌بخش و سالمی را تجربه کنند.

+ نوشته شده در  ساعت 22:17 PM  توسط Dr Mohammad Mehdi Tavana Far  | 

آمادگی برای همکاری

کسانی که آمادگی دارند برای همکاری لطف کنن اسم ایمیل و... برام بفرستند با تشکر مدیریت

+ نوشته شده در  ساعت 20:38 PM  توسط Dr Mohammad Mehdi Tavana Far  | 

کوچک کردن باسن و سینه

 در اینجا سن و وضعیت تاهل خانم ملاک است. در مورد خانمهای کم سن و مجرد با ورزشهای ایروبیک مخخوص باسن کوچک میشود اما برای کوچک کردن سینه بهتر است اقدامی صورت نگیرد چون عوارضی چون بیمیلی جنسی و شل شدن سینه ها را در بر دارد. در مورد خانمهای متاهل که زایمان انجام داده اند بزرگ بودن باسن به علت باز شدن و بزرگی لگن است و نمیتوان اقدامی برای کوچک کردن آن کرد ولی باز ورزشهای مخصوص بی تاثیر نیست.

+ نوشته شده در  ساعت 15:9 PM  توسط Dr Mohammad Mehdi Tavana Far  | 

هشدار محافل علمى نسبت به عمل سزارین

هشدار محافل علمى نسبت به عمل سزارین

 

 

زایمان طبیعى به نفع مادر، كودك و اقتصاد خانواده است

 

 

 

 

 

حاضر نیستیم زنده زنده شكنجه شویم. این تصورى است كه در میان نسل جدیدى از زنان رایج شده است كه زایمان به شیوه طبیعى را انتخاب نمى كنند. در یك كلینیك مراقبت هاى قبل و بعد از باردارى در خیابانى در شمال شهر تهران ، زن جوانى در انتظار به دنیا آمدن نخستین فرزندش، مى گوید: «از زایمان طبیعى فقط صحنه هاى جیغ و فریاد زن ، و دردى كه مى كشد در خاطرم هست. واقعاً زایمان طبیعى مثل شكنجه است

 

حالا او با انتخاب زایمان به شیوه سزارین از تصور روزى كه وضع حمل خواهد كرد، خوشحال و هیجان زده است: «این طورى نه خودم اذیت مى شوم و درد مى كشم و نه اطرافیانم به زحمت مى افتند. با پاى خودم به بیمارستان مى روم و مثل زایمان طبیعى به بچه هم فشار نمى آید

 

 

 

این زنان در مقایسه با زنان پیش از خود چه تفاوتى كرده اند؟!

 

 

 

به نظر مى رسد با وجود شیوه هاى نوین پزشكى ، این زنان دیگر حاضر به تحمل درد و رنج زایمان طبیعى نیستند. مسئول كلینیك مى گوید: «انگیزه اغلب زنان از زایمان به شیوه سزارین، كاهش آستانه درد است.» و با مثالى كه مى زند بر این نكته صحه مى گذارد:


 

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  ساعت 14:52 PM  توسط Dr Mohammad Mehdi Tavana Far  | 

چه زمان اسپرم قدرت باروری دارد

بسیاری از آقایان قدرت باروری ندارند،اما در تحقیقات جدید محققان مشخص شده است که زمان نقش بسیار مهمی در باروری این افراد دارد،آیا می دانید زمان مناسب چه ساعتی می باشد؟

نتیجه یک تحقیق نشان می دهد مردانی که به علت آسیب دیدگی اسپرم توانایی بارورسازی پایینی دارند،اگر به مدت یک هفته هر روز از طریق همبستری،انزال داشته باشند، کیفیت اسپرمشان بهبود می یابد.

یک محقق استرالیایی در کنفرانس انجمن اروپایی تولید مثل انسانی و جنین شناسی با اعلام نتایج پژوهشهای خود گفت:در حالی که پیش از این به زوج ها توصیه می شد هر دو سه روز یک بار رابطه جنسی داشته باشند ولی تحقیقات او نشان می دهد همبستری هر روزه به ارتقای سلامت اسپرم ها کمک می کند.

دکتر دیوید گرینینگ به حاضران در این کنفرانس گفت او در تحقیقاتش بر 118 مرد آزمایش انجام داده و نتیجه کارش رضایت بخش بوده است.به گفته دکتر گرینینگ میزان آسیب دیدگی اسپرم در هشتاد درصد مردانی که مورد آزمایش قرار گرفتند،بعد از یک هفته انزال روزانه،12 درصد کاهش یافت.در این حال،به علت انزال روزانه میزان اسپرم های خارج شده در هر رابطه جنسی که این مردان برقرار می کردند از 180 میلیون به حدود 70 میلیون کاهش پیدا می کرد ولی به گفته آقای گرینینگ این رقم همچنان در دامنه مطلوب برای برخورداری از قدرت باروری است.به گفته گرینینگ، برقراری رابطه جنسی هر روزه به افزایش تحرک اسپرم ها نیز کمک می کند.

آسیب دیدگی اسپرم ها

باور عمومی میان محققان این است که هر چه اسپرم ها به مدت طولانی تری در بیضه ها باقی بمانند به خاطر شرایط محیطی و دمای بدن دچار آسیب دیدگی بیشتری می شوند.در این حال،رادیکال های آزاد که به ماده وراثتی سلول ها آسیب می زنند نیز در این محیط وجود دارد که با آسیب رساندن به ساختار دی ان ای اسپرم ها قدرت باروری را کاهش می دهد.از سوی دیگر، دیوید گرینینگ هشدار می دهد که رابطه جنسی مستمر و مداوم با کاهش تعداد اسپرم های خارج شده در هر انزال می تواند خطر کاهش قدرت باروری را به همراه داشته باشد.او توصیه می کند بهترین راه برای تقویت قدرت بارداری،برقراری رابطه هر روزه در دوره تخمگذاری زنان است.دیوید گرینینگ همچنین با اشاره به کاهش تمایل افراد به برقراری رابطه هر روزه با افزایش سن،بهترین سن باروری را سنین جوانی می داند.وی گفت:«ما برای باروری در جوانی خلق شده ایم».پزشکان دیگر با جالب دانستن آزمایش های آقای گرینینگ می گویند این نتیجه شاید برای همه مردان مفید نباشد.به گفته دکتر آلن پیسی از دانشگاه شفیلد انگلیس،همبستری هر روزه توانایی بارورسازی مردانی را که تولید اسپرم پایینی دارند،کاهش می دهد.

+ نوشته شده در  ساعت 9:55 AM  توسط Dr Mohammad Mehdi Tavana Far  | 

خطر هپاتیت در استخرهای آلوده

هپاتیت ویروسی (آ و ای) از طریق دهان منتقل می شود، به همین دلیل خوردن آب های آشامیدنیخطر هپاتیت در استخرهای آلوده

 

آلوده یا از برکه های آلوده می تواند منجر به بروز این بیماری شود.

 

 رعایت شستشوی دست پیش از صرف غذا و پس از اجابت مزاج استفاده از لیوان اختصاصی یکبار

 

 مصرف و رعایت نکات بهداشتی از سوی متصدیان استخرها در کاهش ابتلای افراد به هپاتیت موثر است.

 

عدم رعایت نکات بهداشتی در دندانپزشکی ها را یکی از راه های انتقال ویروس هپاتیت میتوان عنوان

 

کرد  رعایت نکات بهداشتی از جمله وجود دستگاه اتوکلاو یا وسایل ضدعفونی کننده در مطب ها الزامی است

+ نوشته شده در  ساعت 9:53 AM  توسط Dr Mohammad Mehdi Tavana Far  | 

دوره فعالیت جنسی در زنان

در اثر ترشحات تخمدانها از آغاز بلوغ شروع می شودف تخمدان زن نه تنها ماهی یکبار تخم رسیده ای رها می کند بلکه مرتبا ترشحاتی دارد که بخون می ریزد و تندرستی زن را تامین و مخصوصا کیفیت جنسی او را مرتب می کندف این جریان از 30 تا 35 سالگی ادامه داشته و در غالب زنان در حدود سن 40 سالگی متوقف می شود.

این توقف گاهی ناگهان و یکباره صورت می گیرد و گاهی تدریجی است که تراوشات داخلی رفته کم می شود و سرانجام بکلی بند می آید و تخم زن رسیده نمی شود این متوقف شدن ترشحات داخلی را یائسه شدن زن می نامند که ماهیانه از نظم افتاده دیر دیر قاعده می شود و مقدار خود تقلیل می پذیرد و شاید چند ماه یا چند سال اینوضع ادامه پیدا کند تا بالاخره قاعدگی بکلی موقوف شود. بعضی زنان هم بی خبر و یکدفعه یائسه می شوند.ختم دوره جنسی مرد دیرتر از زن به وقوع می پیوندد و به مراتب تدریجی تر از اوست. شاید غالب مردان پس از 40 سالگی کم کم شور و هوای سابق را از دست می دهند و قدرت نزدکی مکرر و پیاپی در آنها تقلیل می پذیرد، این تقلیل هوس سال به سال مشهودتر می شود و البته این کیفیت در اشخاص همیشه یکسان نیست ولی هر چه سن شخص زیادتر شود مردی او ضعیف تر می گردد.ضعف مردی و از دست رفتن نعوظ همیشه با تقلیل میل و هوس یکسان پیش نمی رود و بسیاری مردان مدتی هم پس از آنکه قدرت نعوظ را از دست دادند هنوز هوس مقاربت و استطاعت تمتع از انزال در ایشان قوی است.اینست که زن و شوهرهائی که در ایام پیری باز یکدیگر را جنسا جذب می کنند غالبا نوعی مقاربت ناقص می کنند که باعث ترضیه هر دو می شود

منبع

+ نوشته شده در  ساعت 19:54 PM  توسط Dr Mohammad Mehdi Tavana Far  | 

پاسخ به دو سوال

با سلام

اومدم تا به سوال پرسیده شده جواب بدم. اول خانوم 24 ساله ای که گفتند:

مرسي كه جواب دادين ببينم اگه دردي در كار نيست اين همه وحشتي كه عروس خانم ها شب زفاف دارن يا اين همه صحبتي كه از وحشتناكي ميكنن چيه يا اسپري هاي بي حس كننده اي كه ساختن اصلا استفاده از اين اسپري ها درسته؟فقط دفعه اول درد وجود داره يا تا چند سري اول همينطوره؟


جواب:خدمتتون عرض کنم که همونطورم که قبلا گفتم صدمه دیدن در هر نقطه از بدن درد داره.و همینطور که آسی به اعضای بدن آنهم اعضای داخلی بدن "همانند پرده ی بکارت" دردی فراتر از دیگر موارد.اما راهکارهایی برای کاهش درد نیز وجود داره،که میتونید برای مطلع شدن از اون به سایت www.hotbed.tk مراجعه کنید و موضوع شب زفاف رو مطالعه کنید.امادرجواب سوال اولی که پرسیدید،چون زوجهای ایرانی اطلاع دقیق و کاملی از نحوه ی آمیزش ندارند و اکثریت برای اولین بار و آنهم به روش آزمون و خطا در شب زفاف اقدام به عمل آمیزش کرده و خصوصا آقایون درک صحیحی از میزان فشار وارد آمده بر شریک جنسی خودرا در هنگام ازاله ی بکارت ندارند،این عمل با درد و فشار بسیار زیادی همراه خواهد بود.درمورد سوال دوم هم که راجع به اسپریهای و مواد بی حس کننده هست بطور کامل در وبسایت پاسخ داده شده.به ان موضوع بروید،اطلاع کامل بیابید و آنرا با شریک جنسی خود درمیان بگذارید.درموررد سوال سوم هم،درد فقط مربوط به ازالهی پرده ی بکارت می باشد. در چندروز اول شما چندبار از ناحه ی واژن دچار خونریزی و سوزش بسیار خفیف خواهید شد که اینهم طبیعی نه بطور یکسان در بین همه ی خانومها وجود داره.اما نگران نباشید.در سری های بعدی از لذت مست خواهید شد.بازهم اشاره میکنم.برای اطلاع کامل به وبسایت ما مراجعه کنید.


و اما سوال نفر دوم.آقای مسعود:

salam man modathast to kafe ye sexe haaddam
ta hala sex dashtam ama ...

gfam k ghasde ezdevaj darim age behesh begam ghati mikone dar soorati k kheyliam ba ham rahatim ama ...

khplase man chikar konam?


جواب:جناب آقای مسعود.اگر یکبار دیگه متن پست (خجالت جنسی) رو مطالعه کنید میبینید که 10 بار ذکر شده  "هسر" "هسمرتان" نه دوست دختر.تنها راه حلی که میتونم به شما پیشنهاد کنم.با ایشان ازدواج کنید و بعد با لذت و آرامش فراوان درهم درآمیزید.


با تشکر ازشما.باز اگر پرسشی بود درخدمتم.به ما سر بزنید


www.hotbed.tk

+ نوشته شده در  ساعت 11:21 AM  توسط Dr Sadra  | 

خجالت در رابطه جنسی

سلام. قبل از هر سخنی باید بگم که همسر از اسمش پیداست که پابهپای هم قدوم گذاشتن و در رکاب هم بودن است،چنتا روش میگم شاید بدردتون بخوره،قبل از هر چیز شما باید اصول رابطه جنسی رو یاد بگیری که خوشبختانه در مملکتمون این دوره ها داره برگذار میشه و میتونید از اونها استفاده کنید.

بهترین کار اینه که همین امشب خودت دست بکار بشی و بشینی با همسرت حداقل نیم ساعت صحبت کنی و خجالت رو کنار بگذاری اگر همسرت این صحبت را از تو شنید مطمئنا خودش هم دست بکار میشه و خجالت را کنار میگذاره .از همسرتان بپرسید به چه کاری یا چه روشی دوست داری که من برات انجام بدم با این کار شک بزرگی به همسر خود داده اید.مطالعات بسیاری در این زمینه انجام شده که افرادی که در این مورد با همسر خود صحبت میکنند کمتر دچار انفعال در راوبط جنسی خود می شوند  .یه راه بسیار تاثیر گذار اینه که وقتی از همسرتان جدا میشوید بوسه خداحافظی رو بکنید در مورد مرد هم همین صدق میکند خیلی خیلی در زندگی تاثیر گذار است.

صبح ها به جای انکه با شنیدن  صدای زنگ ساعت از خواب بپرید بهتر است کمی در رخخواب مانده و یکدیگر را نوازش کنید . اینکار ممکن است فقط ۱ دقیقه  زمان ببرد اما تاثیری که نگاه کردن به یکدیگر و نوازش دارد قابل بیان نیست

لباس های زیبا بپوشید واز اندامتان برای همسرتان تعریف کنیدو به او اجازه دهید تا اوش ما را لمس کند با این کار هم خجالت ها کنار گذاشته میشود و هم شما ازرابطه جنسی با همسرتان لذت میبرید

روش های زیادی وجود دارد که در امر  روانشناسی می باشد من فقط کمی در حد تجربه و میزان تاثیر گذاری این روش توضیحاتی دادم .ولی بهترین کار اینه که به کلاس های مشاوره برید تا مشاوره های لازم صورت گیرد

+ نوشته شده در  ساعت 22:19 PM  توسط Dr Mohammad Mehdi Tavana Far  | 

دشمن میل جنسی

بسياري از متخصصان بر اين باورند با طولاني‌ترشدن رابطه، تعدد روابط جنسي زن و شوهر به نسبت اوايل ازدواج کمتر مي‌شود اما اين موضوع کاملا طبيعي است و به منزله کاهش ميل جنسي افراد نيست و مي‌تواند دلايل مختلفي داشته باشد. در اين مطلب، شما را با مهم‌ترين دلايل کاهش ميل جنسي در خانم‌ها و آقايان آشنا مي‌کنم.

1.استرس
شايد شما از جمله افرادي باشيد که حتي در شرايط استرس‌زا قادر به انجام فعاليت‌هاي روزمره خود باشيد اما فراموش نکنيد که ميل جنسي و فعاليت جنسي?تان از اين قاعده مستنثاست. درواقع بايد گفت مشکلات و فشارهاي ناشي از کار، مشکلات اقتصادي، درگيري‌هاي فکري و ساير موارد استرس‌زا مي‌تواند باعث کاهش ميل جنسي شود. براي کنترل استرس خود لازم است تکنيک‌هاي مديريت استرس را بياموزيد و در شرايط استرس‌زا دور روابط جنسي را خط بکشيد.

2.خستگي و کمبود خواب
خستگي جسمي و روحي مي‌تواند انرژي شما را به صفر برساند و تمايلات جنسي را کاهش دهد. اگر احساس مي‌کنيد هم از نظر جسمي و هم روحي بسيار خسته‌ايد و تمايلي به برقراري رابطه نداريد کمي به خود فرصت دهيد تا آرامش‌تان را بازيابيد و مطمئن باشيد اگر در چنين شرايطي رابطه جنسي برقرار کنيد هيچ لذتي براي شما نخواهد داشت. البته نقش کمبود خواب را نيز نمي‌توان ناديده گرفت چرا که کمبود خواب باعث بروز خستگي مي‌شود و خستگي کاهش ميل جنسي را به دنبال دارد. در اين بين زود برخاستن از خواب يا دير رفتن به بستر هر دو مي‌تواند مشکل‌زا باشد. بنابراين ساعت خواب خود را با همسرتان هماهنگ کنيد و در طول شب به ميزان کافي بخوابيد.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  ساعت 19:4 PM  توسط Dr Mohammad Mehdi Tavana Far  | 

سلام دوباره

سلام دوباره

همونطور که بهتون قول داه بودم و ازم خواستیم که واستون توضیح بدم و سوالات بسیاری پرسیده بودین.بالاخره مقاله ی شب زفاف رو واستون نوشتم.خیلی تلاش کردم تا این مقاله ی کامل و جامع رو براتون بنویسم و آماده کنم. امیدوارم با نظراتتون منو خوشحال کنین.
این مقاله شامل دو بخش است که بخش اول مربوط به معرفی شب زفاف اعمال و خصوصیات آن و راهکارهی علمی و پزشکی اسلامی می باشد. در بخش دوم چند خاطره و تجربه از دوستانتون درمورد شب زفاف گذاشتم که امیدوارم براتون مفید واقع بشه. مثل همیشه لبخند بزنید و خوشبخت باشید

برای دیدن این مطلب به سایت ما بیاید:


www.hotbed.tk

 

+ نوشته شده در  ساعت 22:22 PM  توسط Dr Sadra  | 

تشخیص پارگی پرده ی بکارت

معنای حقیقی از بین رفتن پرده بکارت، از بین رفتن و پاره شدن آن صرفاً به دلیل مقاربت و نزدیکی است، چرا که دلایل دیگری در از بین رفتن پرده ی بکارت دخیل هستند که در این مقاله به شرح آن می پردازیم:
 

تشخیص پارگی:
1-     حالت پره های فرج

معمولاً پره های اطراف مهبل فرج در دختران، نزدیک به هم و حالتی چسبیده دارند،  به طوری که با نگاه اولیه به آن، به وضوح دیده نمی شود، در حالی که در زن ها این پره ها آشکارا دیده می شوند. البته خیلی نمی توان به این علامت تکیه کرد، چرا که حالت این پره ها در برخی دخترها از بدو تولد، باز است. در مقابل، زنهایی هستند که...

ادامه متن در ادامه مطلب


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  ساعت 18:30 PM  توسط Dr Sadra  | 

ارضاء بدون آمیزش

 

این روش برای افرادی است که صرفا قصدمعاشقه داشته وبه هردلیلی میلی به نزدیکی ومقاریبت ندارند.


معمولازنانی که دورهای آخرحاملگی رامیگذرانندیاافرادی که به دلیل اعتیاد زودبه مرحله انزال نمیرسند یاافرادی که به علت بالا بودن سن به اوج لذت جنسی دست پیدانمی کنند یاافرادی که به دلایل مختلف معلول شده وازموهبت الهی محروم مانده اندوازمقاربت صرفه نظر میکنندولی برای حفظ سلامت خانواده خودمیکوشندتاازروشهای مختلف بهره گرفته همسرخودراارضانمایند.

اولین کاری که برای ارضا همسرنوازش وبوسه واستفاده ازکلماتی که لذت جنسی رادرزن ایجادمیکند.بدین صورت که میتوانیددرهنگام نوازش وبوسه باهمسرتان درباره شیرینی های زندگی واینکه چقدربرای اوارزش قائل هستیدواورادوست داریدصحبت کنید.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  ساعت 14:9 PM  توسط Dr Mohammad Mehdi Tavana Far  | 

ایجاد حاملگی

به طور کلی بارداری حاصل رسیدن اسپرم (از مرد) و تخمک (از زن) به یکدیگر می باشد، پس برای ایجاد بارداری می بایست این دو را به هم رساند . اگر مشکل ناباروری در طرفین وجود نداشته باشد، به طور معمول اسپرم در هر زمان در دسترس می باشد ولی تخمک در زمانهای مشخصی در دوره ماهانه قاعدگی در دسترس است.
تخمک گذاری به طور معمول در نیمه دوره قاعدگی یعنی در روز 14 دوره به وقوع می پیوندد  و تخمک پس از آزاد شدن به مدت کوتاهی قابلیت باروری خواهد داشت (بین 12 تا 24 ساعت). اسپرم نیز حدود 24 تا 48 ساعت در دستگاه تناسلی زنانه قابلیت بارور سازی تخمک را دارد.
به این ترتیب بهترین زمان برای نزدیکی حوالی نیمه دوره قاعدگی می باشد تا به دنبال تخمک گذاری، اسپرم در دستگاه تناسلی زن وجود داشته و لقاح صورت گیرد.
معمولا خود فرد زمان تخمک گذاری را تشخیص می دهد و در حوالی نیمه دوره قاعدگی درد خفیفی که از چند دقیقه تا چند ساعت طول می کشد را در ناحیه پایین شکم (محل تخمدانها) حس خواهد نمود اگر نتیجه نگرفتید میبایست وجود یا عدم تخمک گذاری در شما بررسی شود.

+ نوشته شده در  ساعت 11:13 AM  توسط Dr Mohammad Mehdi Tavana Far  | 

علت جوش های سینه

+ نوشته شده در  ساعت 11:11 AM  توسط Dr Mohammad Mehdi Tavana Far  | 

رابطه ورزش و تغذیه با افزایش میل جنسی

دوم لاغری ربطی به خود ارضایی نداره خود ارضایی یک امر طبیعیه که خیللی در موردش نوشتم و خواهم نوشت اگر اینطور بود که الان همه آدم های متاهل هم لاغر بودن پس این هم به تغذیه مربوط میشه

سومی در مورد زود انزالیه اگر خود ارضایی زیاد باشه چون فرد از نظر روانی دچار ارضا نمیشه پس وقتی یک رابطه سکس با کسی داشته باشه چون تا حالا نتونسته از نظر روانی خودشو ارضا کنه پس همین دلیل باعث  زود انزالی در فرد میشه

+ نوشته شده در  ساعت 11:9 AM  توسط Dr Mohammad Mehdi Tavana Far  | 

خود ارضائی و حرفهای بالا و پایین و ترک آن

با سلام امروز مقاله ای نسبتا جامع راجع به خود ارضایی رو براتون گذاشتم گرفته از تعریف اون تا راهکارهای ترک اون.امیدوارم مفید واقع بشه.البته این نکته رو اضافه کنم این مقاله نوشته ی آقای علی سلطانی مجد می باش. بنده هم اگه خدا بخواد تا چندروز آینده آخرین تحقیقات و مسائل پیرامون این مسئله که مقاله ای از خود بنده هست رو وبسایتم قرار خواهم داد. اما الان بهتره بریم سروقت این مقاله و باهم مطالعش کنیم. متن مقاله در ادامه مطلب. نظر یادتون نره.ممنونم


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  ساعت 9:57 AM  توسط Dr Sadra  |