مشاوره جنسی

مشاوره جنسی

پاره شدن پرده بکارت

سوال یکی از دوستان؟

علائم پاره شدن پرده بکارت؟

باید بگم علام یا نشانه خاصی نداره مثلا تغییر در رفتار و... نداره فقط پرده پاره میشودو بعد از پارگی  به اصطلاح به دختر باکره گفته میشودبا رفتن و معاینه پیش دکتر به راحتی متوجه خواهید شد!

در پرده بکارت به چند دلیل ممکن است آسیب دیده باشد یکی بر اثر یک حادثه یا سانحه که لازم است در این موارد به پزشکی قانونی مراجعه شود و گواهی اخذ شود که پارگی پرده بکارت به خاطر حادثه بوده است. دیگری ممکن است بر اثر رابطه جنسی به شکل تجاوز به عنف این پارگی صورت گرفته باشد که لازم است ضمن استفاده از روش پیشگیری از بارداری اورژانس که مصرف دو عدد قرص ضد بارداری اچ دی در اولین فرصت ممکن تا 24 ساعت بعد از تجاوز و مصرف مجدد دو عدد دیگر قرص اچ دی 12 ساعت بعد از آن می باشد، بلافاصله به مراجع قانونی مراجعه کرد تا پس از معاینه توسط پزشکی قانونی و قبل از از بین رفتن علایم تجاوز گواهی شود که تجاوز صورت گرفته و پارگی پرده بر اثر تجاوز بوده است. ممکن است پارگی پرده بر اثر یک رابطه جنسی با رضایت فرد صورت گرفته باشد که در این مواقع کار خاصی نمی توان انجام داد و فرد چند راه پیش رو دارد. ازدواج، ازدواج موقت، تن دادن به روابط نامشروع دیگر و پرهیز از داشتن رابطه جنسی و مجرد ماندن تا آخر عمر.

البته برخی از افراد بصورت غیر قانونی و با پرداخت مبالغی گزاف اقدام به دوختن یا ترمیم پرده می کنند تا در ازدواج مشکلی نداشته باشند ولی باید بدانند که هرگونه ترمیم پرده با هر روشی که انجام شود در معاینه به سادگی قابل تشخیص است

+ نوشته شده در  ساعت 23:39 PM  توسط Dr Mohammad Mehdi Tavana Far  |